Gudme Erhvervsforening - medlemskartotek - februar 2018

 

Navn Adresse   Postnr. By Kontaktperson Telefon Mail
AdvokatFyn a/s
Kullinggade 31 c, 1. sal
  5700 Svendborg  Advokat Lars Skjødt 62210000 lsj@advokatfyn.dk
Advokathuset Svendborg Krøyers Stræde 3   5700 Svendborg Advokat Lemmy Fialin 62212124 lf@advokathuset-svendborg.dk
Andelskassen Havnepladsen 3b   5700 Svendborg Henrik Olsen 87995397 heo@andelskassen.dk
Anlægsgartner Preben Rask Gartnervænget 8   5874 Hesselager Preben Rask 62251180 prebenrask@webspeed.dk
Bailine Svendborg, Klinik Body Q
Klosterplads 10
  5700 Svendborg Linda Koornneef 62201081 klinikbodyq@gmail.com
Bandagist Butikken Kystvej 2, Lundeborg   5874 Hesselager Jan B. Andersen 62254875 jan@bandagist-butikken.dk
BK Byg Tømrer og Snedker Rønnevænget 1   5883 Oure Brian Koornneef 61346919 bk-byg@hotmail.com
Bravida Danmark A/S Tværvej 25   5700 Svendborg Jan B. Pedersen 25253220 jan.pedersen@bravida.dk
Broholm Slot Broholmsvej 32   5884 Gudme Anne Bille-Brahe 62251055 bro@broholm.dk
Dagli`Brugsen, Gudbjerg  Teglværksvej 3   5892 Gudbjerg Allan Kolding 62251707 allan.kolding@daglibrugsen.dk
Dissing Revision Tjørnevej 14, Thurø   5700 Svendborg Robert Dissing Hansen 20641996 direv@it.dk
Ellerup Smedie Ellerup Bygade 6   5892 Gudbjerg Erik Simonsen Hansen 62251420 62251420@mail.dk
Ellerup Tømmerforretning Stokkebækvej 3
  5874
Hesselager
Mads Th. Rasmussen 20333961
ellerup.toemrerforretning@mail.dk
Frueskovgard Maskinstation I/S Albjergvej 59   5883 Oure Jimmi Nielsen 62281394 info@frueskovgaard.dk
Fynske Bank Langgade 20   5874 Hesselager Annette Pedersen
62251322 ap@fynskebank.dk
GOG Sport A/S Stærkærvej 1   5884 Gudme Niels Kildelund 60780604 niels@gog.dk
Gudme Pay and Play Damgårdsvej 14   5700 Svendborg Tommy Tandsen 30312314 gudmegolf@sydfynsmail.dk
Hvenemose Maskinstation Hvenemosevej 25   5874 Hesselager Hans Jensen 62251199 hvenemose@mail.tele.dk
Højlundsgård Teglværksvej 41   5892 Gudbjerg Anne Durk van der Veen 23283478 annedurk@hotmail.com
Jelle-Bo Udlejning Rytterhaven 24   5700 Svendborg Henrik Dyhr 62212790 hd@jellebo.dk
J. Dyhr A/S Teglværksvej 8   5892 Gudbjerg Bo Bukkehave 62251110 bb@jdyhr.dk
JK Metal ApS Norgesvej 10   5700 Svendborg Jesper Lørup 62224610 jesper@jkmetal.dk
Murermesterfirma Joakim Lolk Bødker ApS Langholmsvej 8   5892 Gudbjerg Joakim Lolk Bødker 62252631 joakim.bodker@mail.dk
Johans Landkøkken Mullerup Hovvej 18   5892 Gudbjerg Johan Helmersen 30335030
johanhelmersen@gmail.com
Kennet Blikkenslager Teglværksvej 77   5884 Gudme Kennet Jørgensen 53625361 kennet@blikservice.dk
Kurt Frandsen ApS Ellerup Bygade 37, Ellerup   5892 Gudbjerg Kurt Frandsen 62251975 kurt.frandsen@firma.tele.dk
Lennarth´s Auto Kilenvej 28   5883 Oure Lennarth Eskildsen 21823806 lennarth@lennarthsauto.dk
Majorgaarden Oure Landevejen 155   5883 Oure Svend Friborg 62281819 majorgaarden@sydfynsmail.dk
Murermester Carsten Andersen ApS Gartnervænget 10   5874 Hesselager Carsten Andersen 62255763 carsten@murer-svendborg.dk
Rev. Hartvig & Aalund Kullinggade 36   5700 Svendborg Michael Aalund 62217160 hegaard@haa.dk
Serviceteknikeren Michael Munksgaard   5884 Gudme Michael Munksgaard 61556819
service@serviceteknikeren.dk
Svendborg Skilte & Design ApS Englandsvej 1   5700 Svendborg Gunnar Nyholm 40388810 gunnar@svendborgskilte.dk
Sæderup Auto Erhvervsparken 11   5884 Gudme Anders Sæderup 62252540 gudme@saederup-auto.dk
Tandlægerne i Gudme ApS Søndergade 2   5884 Gudme Ellen Øster 62253541 eoe@gudmetand.dk
Tøjsmose Tømrer- og Maskinsnedkeri Tøjsmosevej 11   5883 Oure Flemming Bønløkke 62281158 tojsmose@tojsmose.dk
Vejstrup Blik-VVS A/S Tiselholtvej 6   5882 Vejstrup Michael Larsen 62281138 post@vejstrupblikvvs.dk